Daně? Umíme :)
Služby

Audit a kontrolní činnost

Audit firmy či neziskový sektor je pro bezproblémové fungování daného subjektu velkým přínosem. Jeho smyslem je poukázat na nedostatky a problémy ještě v okamžiku, kdy je možná jejich náprava. Kvalitně zpracovaný audit zamezí potížím při kontrolách úřadů a pomůže zdokonalit firemní agendu pro její maximální efektivitu.

Auditorská společnost CONSULT s.r.o. provede audit a kontrolu na špičkové úrovni

Profesionalita, rychlost a orientace na potřeby každého klienta je pro všechny naše pracovníky prioritou. Provádíme nejen auditorskou činnost dle požadavků legislativy, ale na základě bohatých zkušeností také poradíme se zdokonalením metodických postupů a kontrolních mechanismů, které budou přínosem pro malé i velké firmy. Získáte tak profesionální auditorské služby, ale také spolehlivého partnera v podnikání, který vám pojistí optimální chod firmy a pomůže posílit její pozici na trhu. V neposlední řadě ušetříte čas i náklady spojené s řešením problémů s úřady.

V rámci auditorské činnosti provádíme:

  • Audit účetnictví a daňové evidence – nezávislý odborný pohled a zpětná kontrola veškerých kroků souvisejících s účetnictvím, účetními uzávěrkami a daňovou evidencí, která vám dá skutečný obraz o fungování a hospodaření firmy
  • Statutární audit
  • Konzultační a poradenská činnost při tvorbě účetních uzávěrek
  • Kontrolní činnost pro podnikatelské i neziskové subjekty (města, obce, územní samosprávné celky, příspěvkové organizace, občanská sdružení, bytová družstva atd.) v oblasti vnitřního systému a procesů
  • Audit projektů financovaných z dotací
  • Dohled auditora při inventuře majetku firmy
  • Ocenění majetku firmy a analýza současné situace na trhu

Řízení a dohled na veškeré auditorské činnosti prováděné ve společnosti je zajištěn certifikovaným účetním expertem a auditorem, čímž je zajištěna vysoká kvalita odvedené práce. Obrátit se na nás můžete i v případě odborného poradenství, které vám poskytne kvalifikovaný konzultant.

Auditorská společnost CONSULT s.r.o. je držitelem oprávnění pro provádění auditorské a kontrolní činnosti dle platné legislativy České republiky.


Novinky

Prominutí odvodů na sociální zabezpečení a elektronické podání

Na základě zákona přijatého dne 16.6.2020, je firmám do padesáti zaměstnanců prominut odvod na sociální zabezpečení, který odváděli jako poplatníci. Dále pak určuje možnosti podání přehledů a to zúžením na elektronickou formu.

"Nekonečné" ošetřovné

Vláda v rámci pomoci zmírnění probíhající krize podala návrh zákona, který by upravil ošetřovné po dobu trvání mimořádných opatření způsobených koronavirem

Komora auditorů České republikyKomora certifikovaných účetníchAsociace profesních účetních
Napište nám a my Vám zavoláme zpátky.